jakie gazety dla mlodziezy

jakie gazety dla mlodziezy

Październik jest pracowity miesiąc, pełen zespołem Retta, World ślepota, śródmiąższowe zapalenie pęcherza moczowego, Lupas i wątroby i depresja przesiewowych. Których jedynym byłem nawet niejasno znać było depresji. Czy Scarlet O 'Hara ma zespół Retta? Nigdy o tym nie słyszałem. Ale potem znowu, że nie mówi dużo, można wypełnić stadion pełen rzeczy, które nigdy wcześniej nie słyszał. Październik to także miesiąc Halloween Safety, zadowolony, że włożyli w październiku, że to stracić część to jest ważne, czy mieli go w lipcu.

Teraz doszliśmy do listopada i grudnia. Jakbyśmy wszyscy nie mają wystarczająco dużo, aby mieć świadomość, w ciągu tych miesięcy, jak to jest. Jestem zbyt zajęty polowaniem na całym taniego 20lb indyka się martwić o to czy jest Narodowy gry i puzzle tydzień lub próbuje pokonać starą kobietę przede mną do ostatniego worka szałwia farszu się martwić o to czy jest Światowy Dobroć Dzień. Grudzień to zawsze pracowity miesiąc dla mnie, prawie co druga osoba w mojej rodzinie, w tym mnie, urodziła się w grudniu. Można naprawdę powiedzieć, co pary w mojej rodzinie wzrosła w marcu! Ale to już inna historia na inny czas. Więc dlaczego mnie to obchodzi, czy to Dowiedz się języka obcego lub raka jelita grubego Awareness Month, a ja jestem zajęty, aby kupić rzeczy, których nie stać na ludzi widzę raz w roku?

jakie gazety dla mlodziezy

Gdyby ktoś publikuje kalendarz z każdego dnia oznaczonego świadomości, byłoby wielkości książki telefonicznej. Ledwo odtłuszczonego powierzchnię, na wszystkie dni informacyjnych i tygodniach i miesiącach mamy w dzisiejszych czasach. I nadal nie czują się bardzo świadomy, i jestem pewien, że pani w sklepie spożywczym linii naprzeciwko mnie, krzyczy się na telefonie komórkowym, nie jest bardzo świadomy albo.

Kształcenie pisarzem końcu toczenia pro. Piszę artykuły, opowiadania, eseje, blogi, to nazwę.Kocham badania i dowiedzieć się rzeczy, których nie znali wcześniej. Jestem proste, często zabawne, zawsze na miejscu.

- autor artykułu